Facebook
Twitter
Kulp Kaymakamı Gözlet, öğrencilerin karne sevincine ortak oldu

Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet ile eşi Elif GÖZLET, Merkez ilkokulundaki  sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle, öğretmenlerle ve velilerle  sohbet etti. Daha sonra öğrencilere karnelerini tek tek vererek kendileriyle hatıra fotoğrafı çekildi.

Öğrencilere iyi tatiller temennisin de bulunan Kaymakam Gözlet, “2022-2023 eğitim öğretim yılının 1. dönemini tamamladınız. Bu sıralar da geçirmiş olduğunuz vakitler geleceğinize uzanan köprüdür. Hepinizin aydınlık bir geleceğinin olmasını umut ediyor, başarılarınızla, bu güzel ülkemizin mukaddes değerleriyle sahipleneceğinize inanıyorum” dedi.

  Daha sonra öğretmenlerle sohbet eden Kaymakam Gözlet, “Bir çok yönüyle zorlu olan bu coğrafyada özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın iyi bir eğitim alabilmesi için sizlere büyük bir sorumluluk düşmektedir. Bu konuda daha fazla fedakarlık göstereceğinize inanıyor, hepinize iyi tatiller diliyorum. Ailelerinize de sevgi ve saygılarımı sunuyorum ”   dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!