Facebook
Twitter
Bağlar Belediyesi Öğretmenleri Unutmadı

Belediyenin Kadın Ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı kurslarda görev yapan öğretmenlere çiçek ve çeşitli hediyeler takdim edilirken, bu durumun motivasyonlarını artırdığına dikkat çeken öğretmenler, ”Bizi unutmayan ve onure eden Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu ve ekibine teşekkür ediyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Bağlar Belediyesi, eğitime ve eğitimcilere olan desteğini sürdürürken, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde de öğretmenleri unutmadı.

Kadın Ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı kurslarda her yaş grubundaki yüzlerce insan mesleki, teknik beceri ve eğitim olmak üzere çeşitli branşlardan yararlanırken, bu kurslarda eğitim veren 60 öğretmen de belediyenin geliştirdiği projeler sayesinde istihdam edilerek ekonomik hayata katkı sağlanıyor.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla hazırlanan çeşitli hediyeler Kadın Ve Aile Hizmetleri Müdürü Neşe Anlı ile birim görevlileri tarafından kurslarda emek veren öğretmenlere takdim edildi.

“Belediye Bize Hayata Tutunma İmkanı Sunuyor”

 İnsanların günlük yaşamına ve geleceğine dokunan çok sayıda kursun belediye tarafından sunulmasının önemli bir olay olduğunu belirten belediye bünyesindeki eğitmenler, bu sayede hem insanlara yararlı olma imkanı bulduklarını, hem çalışma imkanı bulduklarını dile getirdiklerine vurgu yaparak Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Belediye tarafından eski Bağlar bölgesi ve kentin gelişen yüzü olan Bağcılar Mahallesi’ndeki eğitim merkezlerinde verilen kurslara olan katlım bu yıl geçen yıla göre yüzde 30 oranında arttı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!