Facebook
Twitter
Kulp’ta Haydi Öğrenciler Kebap’a Etkinliği Düzenlendi

Aslen Bismil Tepeli olan Diyarbakır’ın meşhur kebapçısı Nasır Usta, Kulp ilçesi Barış ortaokulunda okuyan 470 öğrenciye “Haydi Öğrencilere Kebap’a” projesi kapsamında kebap ikram etti.

Barış ortaokulu bahçesinde düzenlenen etkinlikte ,Kulp Kaymakamı  ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet, Kulp  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Cengiz, Hüseyin Şahin  ,  Nasır Usta ve  ekibi  birlikte  sıraya giren öğrencilere dürüm kebap , ayran  ve tatlı ikram etti.

Diyarbakır’ın meşhur kebapçısı Nasır Usta, Kulp’lu öğrencilere  böyle bir hizmeti yapmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.

Diyarbakır’ın meşhur kebapçısı Nasır Usta,” Bu etkinliğimize, Kulp Kaymakamımız,  İlçe Millî Eğitim şube müdürlerimiz teşrif ettiler. Katılımları bizi mutlu etti.  Ben çocukken kebap yemedim ,Öğrencilerimizi mutlu etmek için  böyle bir etkinlik düzenledik. Biz  bu işi Allah rızası  için yapıyoruz,  Kimsenin katkısı yoktur, tamamıyla kendi  imkanlarımızla yapıyoruz. Etkinliklerimiz  Kulp  ilçesiyle sınırlı kalmayacak , Diyarbakır’ın bir çok ilçesinde bu  tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğiz. “dedi

Etkinlikten dolayı  Barış ortaokulu ,Okul yönetimi ve  öğrenciler  Nasır Usta ve ekibine teşekkür ettiler. Etkinlik çekilen  toplu hatıra fotoğrafıyla son buldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!