Telefon
WhatsApp
Kulp Kaymakamı Gözlet, Narlıca’da mahalle sakinleriyle bir araya geldi

 

Narlıca mahallesini ziyaret edip mahalle  sakinleriyle bir araya gelen Kulp Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet, kendileriyle sohbet etti. Mahalle sakinlerinin öneri ve taleplerini dinleyen Kulp Kaymakamı Gözlet, “ İlçemizin kalabalık bir nüfusa sahip olan Narlıca mahallemizde devam eden çalışmalarımızı yerinde incelemeye ve öneri ve taleplerinizi dinlemeye geldik. Narlıca mahallesinde başlatmış olduğumuz halı saha yapım çalışmalarımızda sona doğru gelindi. Talep etmiş olduğunuz oyun grupları mahallemize kuruldu. Yine talep etmiş olduğunuz içme suyu projesi girişimlerimiz sonucunda DİSKİ Genel Müdürlüğünce 2022 yılı programına alınmış olup ihale aşamasındadır. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Daha sonra Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet ile beraberindekiler Kulp Belediyesince Narlıca mahallesinde yapımı devam eden Halı Saha çalışmalarını yerinde inceleyerek teknik personellerden bilgi aldı.

Kulp Kaymakamı Gözlet ile beraberindekileri sıcak karşılayan Narlıca mahalle sakinleri , Kulp Belediyesince yapılan çalışmaları taktirle karşıladıklarını dile getirerek teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!