Telefon
WhatsApp
Kulp Belediyesi’nden Pasur Belediyespor’a malzeme desteği

Diyarbakır Süper Amatör Ligi'nde mücadele eden Pasur Belediyespor futbol kulübünde görev yapan teknik ekip, çalışanlar ve futbolcuların ihtiyaç duydukları her türlü malzeme Kulp Belediyesince satın alınıp dağıtımı yapıldı.
Kulp İlçe stadında, Pasur Belediyespor Kulüp yöneticileri, teknik ekip ve futbolcularla bir araya gelen Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet, “Futbol takımımızın ihtiyaç duyduğu her şeyi eksiksiz tamamlamak için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Sevgili gençler sizlerden her şeyden önce centilmenlik ve spor ahlakını ön planda tutarak ilçemizi temsil etmenizi bekliyorum. Bunu yapacağınızdan ve başarılı olacağınıza inancım tamdır. Sizlerin taleplerini karşılamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya gayret ediyor etmeye de devam edeceğiz. Sezon boyunca yapacağınız müsabakalarda sizlere başarılar diliyorum ” dedi.
Pasur Belediyespor Kulübü ,desteklerinden dolayı Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet’e teşekkür etiklerini dile getirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!