Telefon
WhatsApp
Kulp’ta düzenlenen  dama turnuvası oynanan final karşılaşması ile sona erdi

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce organize edilen dama turnuvası oynanan final karşılaşması ile sona erdi. Dama turnuvası final karşılamasında rakibini yenen Halil Yazıcı birinci olurken , Faik Göngür ikinci, Hasan Yazıcı’da üçüncü oldu. Dama turnuvasında dereceye giren oyuncular seyirciler tarafından alkışlanarak tebrik edildi.
Kulp Kaymakamımız ve Belediye Başkan vekilimiz Mustafa Gözlet, “ Düzenlemiş olduğumuz dama turnuvasına katılmış olan tüm oyuncularımıza ve büyük bir heyecanla müsabakayı izleyen tüm Dama severlere çok teşekkür ederim. Turnuva boyunca başarılı oyunlar sergileyip dereceye giren oyuncuları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Dama turnuvasında dereceye giren oyunculara Kulp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Şimşek, Pasur Belediyespor Antrenörü Edip Can ve Ziraat Oda Başkanı Uğur Akdeniz tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.
Kulp Belediyesince organize edilen dama turnuvası katılımcılar ve Dama severler tarafından takdirle karşılanarak , bu tarz organizasyonların ilçeye renk kattığı ifade edildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!