Telefon
WhatsApp
Kulp’ta, Avrupa hareketlilik haftası kutlandı

Kutlama etkinliğine Kulp Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mustafa Gözlet, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaya, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kulp İlçe Stadyumunda düzenlenen kutlama etkinliğine katılan öğrenciler oynadıkları sokak oyunları ve sportif faaliyetlerle eğlendiler. Öğrencilerin oyunlarını izleyerek heyecanlarına ortak olan Kulp Kaymakamı Gözlet ,“ Avrupa Hareketlilik Haftasını Sürdürülebilir Ulaşım, Sağlıklı ve Güvenli Hareketlilik”  temasıyla öğrencilerimizle birlikte çeşitli etkinliklerle kutladık. Unutulmaya yüz tutmuş sokak oyunlarını ilçe stadyumunda oynayan öğrencilerimizin heyecanına ortak olmak bizleri çok mutlu etti. Sürdürülebilir Ulaşım, Sağlıklı ve Güvenli Hareketlilik”  içeriğinin hayat bulması için ilçemizde çeşitli çalışmalarımızı sürdürüyor ve sürdürmeye de devam edeceğiz. Biz de bugün öğrencilerimizle birlikte hareketli olmaya çalışıyoruz” dedi.

 Kulp İlçe stadyumunda düzenlenen kutlama etkinliği öğrencilere çeşitli ikramların sunulması ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!